// KRAMER MOCNE FOLIE

Dołącz do nas!

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska. Zapewniamy stabilne zatrudnienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pracownik produkcji/Operator wytłaczarki

Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn do produkcji folii
-Dbanie o porządek na stanowisku pracy
-Praca 3-zmianowa

Od kandydatów oczekujemy:
-Sumienności i rzetelności
-Odpowiedzialności za powierzone zadania
-Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w stale rozwijającej się firmie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Okres wdrożenia się w pracę na hali produkcyjnej

Pracownik działu handlowego:

-Tworzenie oferty sprzedażowej
-Nawiązywanie relacji i pozyskiwanie klientów
-Udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów
-Kompleksowa obsługa klienta
-Wykonywanie obowiązków biurowych

-Zaangażowania
-Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
-Wykształcenie min. średnie
-Sumienności w powierzonych zadaniach

Oferujemy:
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: biuro@kramerfolie.pl lub złożenia go osobiście w biurze firmy.